Logo natino
zumbini video

Zumbini dla dzieci i rodziców

Zumbini to zajęcia dla dzieci i ich rodziców, umożliwiające podróż do świata muzyki, tańca i ruchu! Program został opracowany przez zespół ekspertów w celu stworzenia przyjemnych zajęć dla dziecka i opiekuna. Uczestnicy mogą uczyć się, tworzyć więzi i wzrastać w optymistycznym, szczęśliwym, muzycznym środowisku.

Podstawowa filozofia Zumbini®: Muzyka jest nieodłączna. Wszyscy mamy w sobie muzykę! Dzieci rodzą się z uzdolnieniami muzycznymi. Jeśli w młodym wieku nie mają kontaktu z muzyką, ta zdolność może się zmniejszyć. Format Zumbini® pomaga im dotrzeć do tego elementu. Uczą się czuć muzykę, czuć rytm i swobodnie wyrażać siebie. A że muzyka jest fajna, kiedy dobrze się bawimy, uczymy się nie wiedząc, że się uczymy. Muzyka zapewnia zabawne, bezpieczne, a jednocześnie uporządkowane środowisko zabawy. Daje im to również swobodę i pewność siebie, aby się rozwijać, gdy rozwijają swoje umiejętności społeczne, motoryczne i poznawcze. Uczestniczymy w procesie tworzenia muzyki i przechodzenia do muzyki. Kluczem jest udział opiekuna. Aktywny udział opiekunów czyni ich wzorami do naśladowania. Uczestnictwo jest integralną częścią więzi, która pojawia się podczas zajęć. Pomaga również rozwijać poczucie wspólnoty z innymi dziećmi i opiekunami. Zapewniamy, że na tych zajęciach będziecie się świetnie bawić!

Czym są zajęcia Zumbini?

  • 40-minut zabawy z muzyką i ruchem, które są stworzone specjalnie dla dzieci w odpowiednim zakresie wiekowym.
  • Zajęcia dla dzieci w wieku 0-4 lat z opiekunem.
  • Ruch, taniec, granie na instrumentach oraz śpiewanie.
  • Kontakt z muzyką oraz wszystkie korzyści z tym związane.
  • Nauka i osłuchanie z językiem angielskim. Zajęcia prowadzone częściowo w języku polskim, częściowo w angielskim (większość piosenek w języku angielskim, pozostała część zajęć po polsku)
  • Tworzenie naturalnej więzi pomiędzy wszystkimi uczestnikami: dziecko-opiekun, dziecko-dziecko, opiekun-opiekun. Wszystko to dzięki obecności w przyjemnym, muzycznym środowisku.
  • Wiele oryginalnych piosenek, stworzonych przez Zumba® Fitness, specjalnie dla tego rodzaju zajęć.
  • Skupiają się na energii i zabawie oraz sprzyjają naturalnemu rozwojowi kognitywnych, społecznych, emocjonalnych oraz fizycznych umiejętności.
  • To przede wszystkim świetna zabawa!

Galeria

Kontakt

Odpowiemy na każde pytanie