Logo natino

Co to jest logosensoryka?

LogoSensoryka© to zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy malucha. Są to trzy wiodące elementy każdego spotkania. Każdą zabawę sensoryczną wzbogacamy o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę.

W ten sposób zapraszamy uczestników do wciągającego, niezwykle ciekawego świata zmysłów, manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji. Dzieci podczas zajęć robią to, co lubią najbardziej – doświadczają, jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi, komunikują się oraz nawiązują wspaniałą więź z rodzicem/rówieśnikami/opiekunem poprzez wspólną zabawę.

Każde spotkanie to prawdziwa kopalnia pomysłów na zabawy z Maluchami, wspierające ich rozwój. Rodzice w prosty sposób mogą korzystać z tych inspiracji w domu, a ich kompetencja i możliwości są kluczowe dla prawidłowego rozwoju najmłodszych dzieci.

Logosensoryka - Dla kogo?

  • Dla dzieci w normie rozwojowej;
  • Dla dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia;
  • Dla dzieci z niepełnosrawnościami;
  • Dla dzieci z wybiórczością pokarmową, ARFID;
  • Dla dzieci objętych terapią: logopedyczną, SI, fizjoterapeutyczną, pedagogiczną, karmienia.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godzinie 11:00 i trwają ok. 45 – 60 minut. Grupy 6-cio osobowe. Na zajęcia obowiązują zapisy.

Galeria

Kontakt

Odpowiemy na każde pytanie