Logo natino

O nas

Mam na imię Natalia

Jestem właścicielką firmy Natino. Ukończyłam studia Edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Jestem Trenerem I stopnia zajęć Sensoplastka® oraz trenerem innowacyjnych zajęć Zumbini.

Od lat moje życie zawodowe związane jest z dziećmi. Praca w roli niani rozpoczęła przygodę z zawodem. Po zdobyciu odpowiedniego wykształcenia zaczęłam pracę w przedszkolu. Będąc wychowawcą i pracując z dziećmi wiele się nauczyłam. Choć ten zawód nie należy do najłatwiejszych, to nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu.

Potem przyszedł w moim życiu czas na macierzyństwo. Spełniam się w roli mamy już od 5 lat. Mam dwie córki Liliankę i Zosię. Dzięki tym małym istotom zmienił się mój pogląd na świat, a także spojrzenie na pracę zawodową. To dzięki nim powstał pomysł prowadzenia zajęć dla dzieci.

Jako wychowawca w przedszkolu widziałam emocje i przeżycia dzieci, które po raz pierwszy samodzielnie przekraczały próg nowego miejsca. Widziałam też emocje rodziców, którzy żegnali się z dziećmi przyprowadzając je do przedszkola. Ale poczułam je naprawdę dopiero, kiedy sama odprowadzałam własne córki do sali. To naprawdę silne emocje, na szczęście można się do nich odpowiednio przygotować, na przykład biorąc udział w zajęciach, które można znaleźć w mojej ofercie.

Praca z dziećmi jest moją pasją

Daje siłę i motywację do dalszego działania. Najważniejszy jest dla mnie rozwój dzieci, ich poczucie bezpieczeństwa, radość i kreatywne spojrzenie na świat. W trosce o dziecięce potrzeby będziemy zwiększać ofertę zajęć.

Wraz z mężem prowadzimy również sklep z edukacyjnymi zabawkami, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. A nasze produkty umilą dzieciom edukacje i zabawę.

Kontakt

Odpowiemy na każde pytanie