Logo natino

Najnowsze artykuły na stronie natino.szczecin.pl

Zabudowa wyprawowa - nie tylko dla kamperów

Zabudowa wyprawowa, czyli przerobienie samochodu na mobilny dom, to trend, który zyskuje coraz większą popularność wśród miłośników turystyki i outdooru. Jednym z powszechnych mitów związanych z tym tematem jest przekonanie, że zabudowa wyprawowa jest możliwa jedynie w pojazdach typu kamper. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości, wiele innych rodzajów pojazdów może być przerobionych na wygodny i funkcjonalny dom na kółkach.

Studia stacjonarne i niestacjonarne z pedagogiki

Studia pedagogiczne trwają w Polsce łącznie 5 lat, tak jak spora część kierunków na uczelniach wyższych. Studia licencjackie (I stopnia) obejmują 3 lata kształcenia, a później 2 następne lata stanowią studia magisterskie (II stopnia). Collegium Balticum Akademia Nauk Stosowanych daje alternatywę studiowania zarówno w dziennie (stacjonarnym), jak i zaocznie (niestacjonarnym). Do wyboru jest niewiele specjalności. Zależnie od tego, na którą się zdecyduje, ścieżka kształcenia będzie troszkę inna na konkretnych specjalnościach.

Tak funkcjonuje Agencja nieruchomości co skupuje działki w Twoim mieście

Potrzebujesz  sprawnie sprzedać nieruchomość? skup nieruchomości to obszerna kontroferta, która obsługuje sprzedaż mieszkań, lokali, współudziałów w nieruchomościach, lokali użytkowych, parcel, hal do remontu i tym podobnie w Polsce i na przestrzenie całej Polski.  Specjalizujemy się w skupowaniu uciążliwych lokali za gotówkę. Taka transakcja zapewnia petentom w ciężkiej sytuacji finansowej wyjść z dylematów w rychły i prosty sposób. Każdy skup lokali, który realizujemy, jest bezpieczny i zgodny z prawem. Transakcje, które dokonujemy, kończą się w obecności notariusza. Wszystkie opłaty wyceny, unormowania stanu prawnego lokalu czy też przygotowania umowy sprzedaży ponosi naszą firmę. Pieniądze należne za sprzedaż domu interesanci odbierają do ręki w gotówce (po wizycie u notariusza) lub w postaci przelewu na konto, przeprowadzanego w ciągu dnia od ukończenia odkupu mieszkania.